Polecamy

5 Wskazówek dotyczących projektowania salonu urody

Jak wybrać odpowiedni mebel do pokoju dziecięcego

Wybór mebli

Najlepsze krzesła fryzjerskie na rok 2020

Krzesła do salonu są zupełnie inne od zwykłych krzeseł z unikalnymi cechami, które czynią je bardziej komfortowymi i relaksującymi. Kiedy skończą się Twoje włosy, prawdopodobnie będziesz siedzieć przez dłuższy czas, dlatego też musisz być w najlepszej wygodnej pozycji.  Krzesła te muszą również umożliwiać fryzjerom dostęp do głowy pod kątem 360 stopni, co pozwoli Ci na relaksującą stylizację. Potrzebują one również odpowiedniej regulacji wysokości, aby dopasować się do różnych klientów o różnej wysokości. Są to niektóre z funkcji, które należy rozważyć przy zakupie, aby upewnić się, że wybierzesz najlepsze krzesło salonowe.

Poniższy artykuł zawiera recenzje niektórych z dziesięciu wiodących krzeseł do salonu, które można kupić. Zawęziliśmy Twoje poszukiwania do zaledwie dziesięciu krzeseł, abyś mógł z łatwością i pewnością dokonywać zakupów. Przeczytaj nasze recenzje poniżej i wybierz krzesło do salonu, które najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

1. FlagBeauty Czarny Hydrauliczny Krzesło do stylizacji fryzur

Jest to wysokiej jakości krzesło do salonu, aby rozpocząć naszą listę z szeroką gamą funkcji. Jest to piękny projekt z czarnym pokryciem skórzanym na poduszce dla długotrwałej trwałości. Krzesło posiada dwa podłokietniki dla wygodnego odpoczynku, jak Twoje włosy są zrobione. Krzesło obraca się również o 360 stopni, zapewniając 100-procentowy dostęp do głowy pod każdym kątem. Można również z łatwością regulować wysokość krzesła, aby uzyskać idealną wysokość.

Specyfikacje

 • Regulacja wysokości
 • 360 stopni dostępu
 • Armresty
 • Komfortowa amortyzacja

2. ARTIST HAND Black Uniwersalny hydrauliczny fotel fryzjerski typu Recline

Jest to dość szczegółowy fotel fryzjerski z ciężką pompą hydrauliczną dla łatwiejszej regulacji wysokości. Jest to fotel obrotowy o kącie nachylenia 360 stopni, ułatwiający dostęp z fryzjera. Oparcie fotela łatwo odchyla się o 145 stopni, zapewniając komfortowy kąt golenia. Jest to solidne krzesło mogące pomieścić maksymalnie 440lbs.  Pompa hydrauliczna może unieść maksymalnie 9,84 cala, aby zapewnić idealną wysokość golenia i długotrwałą trwałość; krzesło fryzjerskie ARTIST HAND posiada podwójnie wzmocnione siodło. Inne wspaniałe funkcje to podnóżek i podłokietnik dla wygody klienta.

Specyfikacje

 • Podwójnie wzmocnione klejenie siodełka
 • Podłokietnik ze stali nierdzewnej z powłoką ze skóry PCV
 • obrót o 360 stopni
 • 145 stopni odchylenia tylnego siedzenia

3. Krzesła BestSalon Classic Hydrauliczny salon fryzjerski

Krzesło Best Salon to kolejna ciężka konstrukcja stalowa z zaokrągloną chromowaną podstawą zapewniającą maksymalną stabilność. To krzesło czuje się komfortowo i z łatwością zmieści się w większości salonów. Posiada również wytrzymałą pompę hydrauliczną do łatwej regulacji wysokości. Siodełko krzesła jest podwójnie wzmocnione, aby zapobiec zerwaniu i rozdarciu.  Wymiar wewnętrzny siedziska wynosi 19 na 20 cali, co zapewnia idealne dopasowanie. Pianka o wysokiej gęstości komórek dodatkowo zwiększa komfort klienta.

Specyfikacje

 • Wytrzymała stalowa konstrukcja ramowa
 • Pianka komórkowa o wysokiej gęstości zapewnia komfort
 • Podwójnie wzmocnione siodło
 • Pompa hydrauliczna do dużych obciążeń
 • Stabilna, chromowana, okrągła podstawa

4. Krzesło BestSalon Classic Hydrauliczny Salon Stylizacji Fryzjera

Jest to kolejny klasyczny projekt od BestSalon i idealny wybór dla Twojego salonu. Jest to mały i kompaktowy projekt, który będzie pasował do salonów z minimalną ilością miejsca. Krzesło to jest jednak dość wygodne i posiada podłoże z pianki komórkowej o dużej gęstości. Pokrowiec zewnętrzny to podwójnie wzmocnione siodełko, które zapobiega rozdarciom i rozdarciom. Regulacja wysokości jest dość łatwa dzięki wytrzymałej pompie hydraulicznej. Ogólnie rzecz biorąc, jest to doskonałe krzesło salonowe o wymiarach wewnętrznych 20 na 19 cali.

Specyfikacje

 • Podwójnie wzmocnione siodełko dla trwałości
 • Okrągła podstawa chromowana Premium
 • Pompa hydrauliczna do dużych obciążeń
 • Pianka komórkowa o dużej gęstości

Sprawdź również : https://styl.fm/newsy/332405.modne-kolory-wlosow-2020-balejaz-znowu-na-topie>>

5. Szeroki hydrauliczny fotel fryzjerski - DS-5001W NEWBlack

Jest to szerokie, 20-calowe, hydrauliczne krzesło salonowe z regulowanym podnóżkiem i podłokietnikiem dla maksymalnego komfortu klienta.  Jest to wytrzymałe krzesło ze stali nierdzewnej z okrągłą chromowaną podstawą, która pozostaje stabilna podczas użytkowania.  Krzesło o wymiarach wewnętrznych 20 na 19 cali doskonale pasuje do szerokiego grona klientów.  Pompa hydrauliczna jest dość ciężka i pozwala na szybką i łatwą regulację wysokości. Oparcie fotela jest komfortowe dzięki piance komórkowej o dużej gęstości.

Specyfikacje

 • 19 na 20 cali w wymiarze wewnętrznym
 • Pompa hydrauliczna do dużych obciążeń
 • Podwójnie wzmocnione siodło dla zapewnienia długotrwałej wytrzymałości
 • Pianka o wysokiej gęstości komórek

Zobacz

Wskazówki dotyczące wyboru dobrej jakości...

Kiedy zakładasz salon piękności lub fryzjer, potrzebujesz odpowiedniego sprzętu. Dzięki...

Kupno mebli do salonu kosmetycznego online

Coraz więcej sprzedawców mebli do salonów - zarówno producentów jak i dystrybutorów -...

Najlepsze recepcje dla salonu urody

Zaczynasz salon wkrótce i na polowaniu na najlepszą recepcję na sprzedaż online? Jeśli tak...