Polecamy

Kolory we wnętrzach – jak na nas działają?

Odkryj zalety fototapet

Wybór mebli

Kupno mebli do salonu kosmetycznego online

Coraz więcej sprzedawców mebli do salonów - zarówno producentów jak i dystrybutorów - pracuje nad tym, aby poprawić jakość zakupów online. (Photo courtesy J & A USA)

Więc miałeś dobry rok i doszedłeś do wniosku, że nadszedł czas na lifting twarzy w twoim salonie. Krzesło do pedicure wygląda marnie, a twój stół był nowy, gdy Bush był prezydentem (pierwszy). Inwestowanie w nowe meble do salonu pokazuje klientom, że jesteś na tyle postępowy i dbasz o nich, aby zapewnić im jak najlepsze wrażenia w salonie. Wydawaj mądrze swoje pieniądze, a w końcu możesz je szybko odzyskać, zwiększając wielkość sprzedaży.

Jednak podjęcie decyzji o wydaniu setek, a nawet kilku tysięcy dolarów, na nowe meble to duży krok dla każdego. Poza czynnikiem cenowym istnieją inne decyzje, które mogą sprawić, że nie będziesz mógł spać w nocy, np:

  • Czy będzie pasować do mojej przestrzeni w salonie?
  • Czy to będzie wygodne?
  • Co jeśli zmienię zdanie lub będę potrzebował naprawy?
  • Czy to potrwa długo?
  • Czy to jest odpowiedni styl dla mnie i mojej marki?

Na wiele z tych pytań odpowiesz w miarę odrabiania pracy domowej. Ale należy również poszukać źródła pomocy - czyli producenta lub dystrybutora, u którego zdecydowałeś się dokonać zakupu. Jednym ze sposobów, aby je ocenić jest to, jak dobrze natknąć się online, aby dać profesjonalistom paznokci pozytywne doświadczenie zakupu.

Zakłócenia w zakupie mebli

Dni starego, dobrego i niezawodnego sklepu meblowego w centrum miasta minęły. W jego miejsce znajduje się wiele opcji zarówno w trybie online, jak i offline, a czasem też kombinacja obu. Technicy paznokci, w szczególności Milleniali (18-34 lata), są na ogół bardzo wygodne zakupy online dla praktycznie wszystkiego. Ponadto, ponieważ telefon komórkowy jest częściej niż w pierwszej kolejności postrzegany przez potencjalnego nabywcę, dostawcy mebli muszą zrobić dobre pierwsze wrażenie, bez względu na to, gdzie kończy się ostateczna transakcja.

Specjaliści od paznokci powinni oczekiwać dobrego doświadczenia użytkownika na wszystkich etapach zakupu. Dla dostawcy oznacza to zwiększenie wartości na co najmniej jednej z najbardziej konkurencyjnych aren:

Wygoda: Technicy paznokci mają napięty harmonogram, nie mają zbyt wiele czasu na zakupy. Na stronach internetowych znajdą Państwo pomysły na aranżację salonu i informacje o produktach. Uwolnienie tego procesu od stresu i nagradzanie będzie opłacalne zarówno dla sklepu, jak i dla klienta. Dokładne opisy produktów, łatwe zamawianie i usługa czatu na żywo to niektóre z funkcji, które wyróżniają dostawców mebli do salonów online od reszty.

Cena: Idea, że produkty są (lub powinny być) tańsze w Internecie jest wszechobecna. "Moi klienci mówią mi, że chcą tańszych cen w Internecie, więc staramy się to zapewnić", mówi Albert Kim, dyrektor marketingu J & A USA. Konkurencyjne ceny w Internecie mogą działać na różne sposoby, takie jak ustalanie cen pakietów, bezpłatna wysyłka (w określonym punkcie cenowym), sprzedaż flash, a także poprzez dobre kampanie marketingowe za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wybór: Podobnie jak Amazonka, świat online jest showroomem bez ścian. Sprzedając za pośrednictwem swojej strony internetowej lub przez inne miejsca online, dystrybutorzy mebli do salonów mogą prowadzić głębsze zapasy na wszystkich swoich linii, ponieważ mogą po prostu koordynować wysyłkę kropli (element jest spełniony i wysłany bezpośrednio od producenta) z marek, które noszą.

Zwiększanie możliwości robienia zakupów w Internecie

Dzisiejsi technicy paznokci, oprócz tego, że są mobilni, mają również duże oczekiwania w stosunku do ich doświadczeń online. Krótko mówiąc, musi to być łatwe, pouczające, a nawet zabawne. Przegląd większości premierowych dystrybutorów internetowych i producentów mebli pokazuje, że słuchają.

5 Sposobów na stworzenie idealnej przestrzeni na paznokcie

Jeśli chodzi o meble i wyposażenie do obszaru paznokci, wszechstronność jest nazwą gry. Standish Salon towarów w Dallas, konsultuje się z technikami paznokci zarówno lokalnie i na całym świecie, aby pomóc im poślubić styl, budżet i wartość. "Ograniczając bałagan i posiadając wysokiej jakości, funkcjonalne wyposażenie, tworzysz atmosferę optymalną do relaksu", mówi Tiffany Boyle, kierownik ds. merchandisingu i budowy.

Dwustanowiskowy system pedicure z koordynacją stołków i tronów jest przerywany po prostu wspólną szafką pomiędzy nimi. (Zdjęcie dzięki uprzejmości The Body Barn/Standish Salon Goods)

Oto pięć wskazówek Standish'a:

1. Forma i funkcja. Kiedy klienci przychodzą po paznokcie, chodzi o piękno i relaks - a Państwa otoczenie powinno to zawsze odzwierciedlać. Niewielka przestrzeń pozwala na to bez rozpraszania zwykłego zgiełku dużej przestrzeni salonu. Poszukuj mebli wielofunkcyjnych i zapobiegających bałaganowi oraz stylowych dekoracji ściennych, takich jak fotografie i lustra, aby powiększyć przestrzeń i sprawić, by wyglądała bardziej atrakcyjnie dla oka.

2. Przechowywanie ze stylem. Prawidłowe przechowywanie jest jedną z najważniejszych rzeczy do opanowania, gdy masz do czynienia z małymi przestrzeniami. Posiadanie dobrego wózka do stolika do paznokci lub urządzenia do pedicure jest kluczowe. Standish i inni dostawcy sprzedają wiele wózków do pedicure, które są podwójne jako stołki, dzięki czemu zawsze możesz mieć w zasięgu ręki potrzebny sprzęt. Należy wziąć pod uwagę: amerykańską jednostkę z Kayline zwaną Pedicure Pal.

3. Skaluj to. Wyposażenie oszczędzające miejsce prowadzi do podwójnego życia. Porusza się, składa, składa się lub zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania. Weźmy pod uwagę coś takiego jak Continuum Pedicute, który zapewnia jakość dużej jednostki w skali znacznie mniejszej i bardziej przystępnej cenowo.

4. Użyj swoich murów. Niezależnie od tego, czy chodzi o wieszanie displayów z lakierami do paznokci, czy też o wprowadzenie ławki z przenośnym urządzeniem do pedicure, Twoje ściany są kopalnią złota dla funkcjonalnej przestrzeni salonu.

5. Kurtyna wzywa. Ostatnim trendem, który nazywamy "privacy hack" jest posiadanie zasłon pomiędzy stacjami do manicure i pedicure. To naprawdę sprawia, że przestrzeń wydaje się być prywatna i cicha, kiedy trzeba, a w przeciwnym razie jest idealny do wypełnienia przestrzeni dla dekoracji, które w przeciwnym razie byłyby puste.

Zobacz

Najlepsze krzesła fryzjerskie na rok 2020

Krzesła do salonu są zupełnie inne od zwykłych krzeseł z unikalnymi cechami, które...

Wskazówki dotyczące wyboru dobrej jakości...

Kiedy zakładasz salon piękności lub fryzjer, potrzebujesz odpowiedniego sprzętu. Dzięki...

Najlepsze recepcje dla salonu urody

Zaczynasz salon wkrótce i na polowaniu na najlepszą recepcję na sprzedaż online? Jeśli tak...