Polecamy

Jak wybrać sprzęt fryzjerski?

Urządzanie niewielkich pomieszczeń

Wybór mebli

Wybieramy modne meble do salonu fryzjerskiego

Wybór odpowiednich mebli dla każdej firmy jest ważny, ale w przypadku salonu, meble są szczególnie istotne. W przypadku mebli salonowych konieczne jest osiągnięcie tej pozornie nieuchwytnej równowagi pomiędzy modą, funkcjonalnością i wygodą. Oto kilka wskazówek dotyczących wyboru odpowiednich mebli do salonu w różnych kategoriach.

Krzesła fryzjerskie 

Wielu właścicieli nowoczesnych salonów, którzy wolą zaspokoić potrzeby bardziej nowoczesnych klientów, może nie chcieć używać samego terminu "krzesła fryzjerskie", a zamiast tego preferować krzesła stylizowane. Jednak wybierając krzesła fryzjerskie lub po prostu krzesła salonowe, można zawsze szukać kilku rzeczy w tym kluczowym aspekcie mebli salonowych. Komfort jest na ogół najważniejszą cechą, której należy szukać w fotelu fryzjerskim. Klienci, którzy czują się komfortowo, mają większe szanse na spokój, cieszą się doświadczeniem, a co najważniejsze, wracają na kolejne wizyty. Klienci, którzy odczuwają dyskomfort, są bardziej skłonni trzymać się z dala w przyszłości. Oprócz komfortu ważna jest również funkcjonalność, a mianowicie możliwość opuszczania, podnoszenia i obracania przez stylistów. Jeśli chodzi o modę, siedzenia powinny albo pasować do wystroju salonu, albo przynajmniej być na tyle neutralne, by się wtapiać.

Meble recepcyjne

Nie można przecenić, że pierwsze wrażenia są kluczowe. Recepcja i inne meble są tam, gdzie styl jest najważniejszy, ale wskazane jest również, aby klienci czuli się komfortowo, gdy wchodzą do salonu piękności. W przypadku mebli do salonu recepcyjnego, funkcjonalność jest niezbędna do obsługi zapytań klientów, spotkań i ogólnej funkcji salonu.

Inne wyposażenie salonu

Inne wyposażenie salonu i spa powinno być zgodne z tymi samymi protokołami praktyczności i mody, chociaż w wielu salonach styl ma tendencję do pokonywania innych problemów. To jest w porządku, ponieważ jest to główna część wizerunku i biznes planu wielu salonów. Choć styl jest subiektywny, dobrze jest mieć na uwadze wygodę i użyteczność, nawet w dążeniu do mody i elegancji. Ostatecznie, ważne jest, aby znaleźć meble do salonu, które przemawiają do Twojej osobowości i Twojej firmy.

Zobacz

Najlepsze krzesła fryzjerskie na rok 2020

Krzesła do salonu są zupełnie inne od zwykłych krzeseł z unikalnymi cechami, które...

Wskazówki dotyczące wyboru dobrej jakości...

Kiedy zakładasz salon piękności lub fryzjer, potrzebujesz odpowiedniego sprzętu. Dzięki...

Kupno mebli do salonu kosmetycznego online

Coraz więcej sprzedawców mebli do salonów - zarówno producentów jak i dystrybutorów -...