Polecamy

Jak wybrać sprzęt fryzjerski?

Jak wybrać odpowiedni mebel do pokoju dziecięcego

Projektowanie salonu fryzjerskiego

7 wskazówek dotyczących zakupów do salonu fryzjerskiego

CZAS DOSTAWY

Po pierwsze, zastanów się, kiedy będziesz potrzebował swojego sprzętu i jak szybko planujesz otworzyć swoją firmę? Następnie poszukaj na dłuższą metę stylu pasującego do atmosfery Twojego salonu. Wyposażenie salonu i meble fryzjerskie to duża inwestycja, a aby uzyskać wybrany przez Ciebie styl i wyposażenie, daj sobie odpowiedni czas na realizację zamówienia. W zależności od tego, jak i gdzie zostanie wykonane wyposażenie salonu, jego otrzymanie może trwać od dwóch do 12 tygodni. Salony lub spa mają tendencję do przebudowy co cztery do pięciu lat, aby nadążyć za aktualnymi trendami. Jeśli potrzebujesz sprzętu w ciągu 3-4 tygodni, możemy doradzić Ci, które style mogą być dostarczone w tym czasie. 

STYL I USŁUGI

Pomyśl o wielkości i rodzaju salonu lub spa, który chciałbyś otworzyć lub wyremontować. Jakie usługi będziesz oferował? Włosy, paznokcie, masaż lub maseczki? Ile sprzętu lub mebli będziesz potrzebował? Czy masz wystarczająco dużo miejsca? Niektóre firmy produkujące meble do salonów oferują usługi związane z ich aranżacją, aby zapewnić, że wszystko będzie pasować i efektywnie wykorzystasz przestrzeń.

JAKOŚĆ I TRWAŁOŚĆ

Zwróć szczególną uwagę na jakość i trwałość sprzętu, który kupujesz. Pamiętaj, że krzesła salonowe i fryzjerskie są codziennie używane przez wielu klientów. Bardzo trudno jest odróżnić je od wyposażenia salonu sprzedawanego online. Wiedz, gdzie sprzęt jest produkowany. Jak wiele innych produktów wyposażenie salonu jest wykonane w Chinach i czasami jakość może być niespójna i nie może trwać tak długo. Amerykańskie lub europejskie meble mogą mieć dłuższą żywotność i są zazwyczaj wykonane z fachowym kunsztem. Ważne jest, aby uzyskać szczegóły dotyczące trwałości od przedstawiciela obsługi klienta lub spojrzeć na specyfikacje i cechy przedmiotu.  Z czego jest wykonany?  Ze stali? Aluminium? Z plastiku? Jak stałe użytkowanie wpłynie na produkt? Jak długo będzie trwał? Zobacz Wybrane krzesła do salonów

DOSTAWA

W branży wyposażenia salonów bardzo często zdarza się, że meble dostarczane są przez firmy przewozowe. Zapytaj obsługę klienta o obowiązujące opłaty za wysyłkę i proces dostawy. Czy otrzymujesz najniższą możliwą stawkę? SalonSmart dostaje oferty od wielu firm wysyłkowych, aby uzyskać najlepszą możliwą cenę za wysyłkę.

PROCES MONTAŻU

Należy zwrócić uwagę na proces montażu sprzętu. Czy przedmiot jest wstępnie zmontowany, czy też wymaga złożenia wszystkiego razem? Niektóre duże stacje nie mogą być wysyłane zmontowane, podczas gdy mniejsze urządzenia mogą być zazwyczaj wysyłane całkowicie zmontowane. SalonSmart stara się jak najlepiej zapewnić wyposażenie salonu, które jest albo wstępnie zmontowane lub wymaga bardzo niewiele montażu. Słyszeliśmy wiele koszmarnych historii klientów o zamawianiu sprzętu od innych sprzedawców internetowych. Krzesła były dostarczane w nieskończonej ilości części i elementów, co wymagało niezliczonych godzin czasu montażu.

BUDŻET

Ponieważ wyposażenie salonu waha się od niskich do wysokich cen, trzeba będzie ustalić realistyczny budżet. Bycie oszczednym to zabawa, a kupno krzesła do stylizacji za mniej niż 100 dolarów brzmi jak wynik! Jednak na dłuższą metę zakup taniego wyposażenia salonu może prowadzić do wielu problemów, ponieważ elementy te mogą wymagać wymiany lub naprawy w dół linii. Zawsze pamiętaj o tym przysłowiu. "Dostajesz to, za co płacisz." Z drugiej strony, byłoby wspaniale mieć super wysokiej klasy meble, ale możesz nie mieć funduszy, gdy zaczynasz. Na szczęście, istnieje wiele opcji w średniej cenie, które pomogą Ci osiągnąć ten sam pożądany wygląd w wielkiej wartości. Odwiedź nasz dział z pakietami, aby wygodnie umeblować cały salon, a my możemy również stworzyć dla Ciebie niestandardowy pakiet.

GWARANCJA I ZWROTY

Dowiedz się, czy oferowana jest gwarancja i co ona zawiera. Czy firma będzie pomocna, jeśli coś pójdzie nie tak? Jak firma poradziła sobie z Twoimi rozmowami telefonicznymi do tego momentu? Czy odpowiadały one na Twoje potrzeby? Upewnij się, że rozumiesz firmową politykę zwrotów. Zapytaj przedstawiciela obsługi klienta, czy masz jakiekolwiek pytania dotyczące tej polityki.

Zobacz także propozycje na krótkie fryzury damskie. Więcej na https://styl.fm/newsy/312134.krotkie-fryzury-w-20-modnych-wydaniach-inspiracje-na-sezon-2019-2020 >>

Zobacz

Przewodnik po zakupie idealnych myjek...

Otwierasz, rozwijasz lub przebudowujesz swój salon. Przy tak wielu opcjach na rynku, jak masz...

Jak wybrać sprzęt fryzjerski?

Zakładając salon fryzjerski będziesz musiał dostarczyć niezbędny sprzęt. Jest wiele...

Sprzęt, którego potrzebujesz, aby zacząć...

Dostawy mogą być dużym wydatkiem w ramach otwarcia nowego salonu piękności. Uruchomienie...